• خشکشویی زنجیره ای تمام مکانیزه هرمس

درباره هرمس

شرکت فیدار هرمس با نام تجاری هرمس در سال ۱۳۹۵ تاسیس گردید، محدوده فعالیت شرکت هرمس تاسیس کارخانه خشکشویی با جدیدترین دستگاه های روز اروپا و ایجاد شعبه در سطح کشور به منظور خدمات رسانی در زمینه فعالیت های خشکشویی می باشد. همکاری با خشکشویی های کنونی، جذب نمایندگی خشکشویی، همکاری با هتل ها و سازمان ها و مراکز تجاری و اداری نیز شامل خدمات قابل ارائه شرکت هرمس می شود. 

ارتقاء کیفیت خدمات خشکشویی در ایران با توجه به این امر که میانگین عمر دستگاه هایی که در خشکشویی های سطح کشور مورد استفاده قرار می گیرد بالای ۴۰ سال می باشد و کیفیت شست و شوی البسه و ملحفه توسط این دستگاه ها و اتوی صورت گرفته به آن باعث پاک نشدن کثیفی، آسیب به الیاف ، کم رنگ شدن و در نهایت از بین رفتن البسه و ملحفه و پرده می شود و همین امر باعث شده کیفیت خدمات رسانی در خشکشویی های سطح کشور بسیار پایین باشد.

هرمس بر آن است تا با کمک از دستگاه های روز اروپا و تجهیزات تمام مکانیزه و همچنین نیروی انسانی با تجربه کیفیت خدمات رسانی به شهروندان گرامی را بالا برده و رضایت کامل آن ها هم از لحاظ کیفیت شست و شو و هم از لحاظ زمان تحویل ارتقا دهد.

شعبه ۱ : الهیه

تهران، الهیه، خیابان لطیفی، روبروی مبشر، پلاک ۸
تلفن : ۲۲۳۹۲۲۳۶

شعبه ۳ : نیاوان

تهران، جمشیدیه، خیابان امیدوار، خیابان شهید سبزی، پلاک ۱۵
تلفن : ۲۲۲۸۳۳۵۹ - ۲۲۲۸۷۹۱۱

شعبه ۵ : آجودانیه

تهران، آجودانیه، خیابان دلارا (پنجم شرقی)، مجتمع تجاری طوبی
تلفن : ۲۶۱۵۱۸۲۶

شعبه ۶ : فرمانیه

تهران، فرمانیه، لواسانی غربی، خیابان آریا، پلاک ۳۰
تلفن : ۲۶۱۱۵۱۷۵ - ۲۶۱۵۵۴۷۹

شعبه ۷ : تهران پارس

تهران، فلکه اول تهران پارس، خیابان گلبرگ (۱۴۲)، خیابان کیخوسرو (۱۱۷)، نبش ۱۵۶ غربی
تلفن : ۷۷۸۶۵۳۸۶

شعبه ۸ : جردن

تهران، خیابان آفریقا، خیابان گلشهر، پلاک ۱۳، پاساژ آی تک
تلفن : ۲۶۲۹۲۴۴۶